ایمپلنت یک روزه در تهران

ایمپلنت دندان

در زندگی روزمره کارهایی با دندان انجام می دهیم که موجب آسیب های جبران ناپذیر به دندان شود .وقتی آسیب به دندان آنقدر شدید باشد که منجر به از بین رفتن کامل دندان شود باید جای خالی آن را به روش های مختلف پر کرد. استفاده از دندان مصنوعی و ایمپلنت دو روش معمول برای افرادی است که دندان خود را از دست داده اند.

ایمپلنت ، جایگزین ریشه دندان می شود و به صورت ثابت یا متحرک است . نکته قابل توجه این است که ایمپلنت به لحاظ ظاهری مانند دندان های طبیعی است.

ایمپلنت یک روزه در تهران

ایمپلنت یک روزه در تهران

سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که جنس ایمپلنت چیست؟

جنس ایمپلنت از فلز تیتانیوم است که با بدن هر انسانی سازگاری دارد.

ایمپلنت بشکل میله باریک در استخوان فک قرار می گیرد. نحوه قرارگیری صحیح ایمپلنت در استخوان فک بسیار مهم است چرا که نمی توان آن را جابجا کرد. نکته مهم دیگر، ماندگاری ایمپلنت است مشروط بر آنکه به خوبی از آن مراقبت کنید.

پوسیدگی دندان در ایران بسیار شایع است و بعد از مدتی افراد مجبور به کشیدن دندان می شوند . بهترین روش برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته ایمپلنت کردن دندان است.

شرایط انجام ایمپلنت یک روزه چیست؟

اگر بخواهید از درمان ایمپلنت یک روزه استفاده کنید می‌بایست شرایطی را داشته باشید. شرایط انجام ایمپلنت یک روزه عبارت‌اند از:

1- اگر یک یا چند دندان خود را به دلایل مختلف از دست داده‌اید ایمپلنت یک روزه یک درمان کاربردی و مؤثر برای شما خواهد بود. حتی اگر همه دندان‌های خود را از دست داده‌اید همچنان می‌توانید از درمان ایمپلنت یک روزه استفاده کنید.

2- اگر تراکم استخوان کافی داشته باشید ایمپلنت یک روزه یکی از درمان‌های مؤثر جهت جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته‌ی شما خواهد بود.
اما اگر دندان پزشک تشخیص دهد تراکم استخوانتان برای دریافت درمان ایمپلنت کافی نیست لازم است قبل از جراحی ایمپلنت پیوند استخوان فک انجام دهید و پس از طی کردن دوره نقاهت پیوند استخوان فک اقدام به دریافت ایمپلنت یک روز کنید.

3- برای دریافت ایمپلنت یک روزه لازم است از سلامت دهان و دندان برخوردار باشید. اگر به بیماری‌های دهانی مانند التهاب لثه، عفونت لثه و … مبتلا هستید لازم است ابتدا به درمان آن مشکل بپردازید سپس جهت دریافت ایمپلنت یک روزه به دندان‌پزشک مراجعه کنید.

4- اگر بیماری‌های زمینه‌ای دارید نمی‌توانید از درمان ایمپلنت یک روز استفاده کنید.

5- در صورتی که دخانیات و نوشیدنی‌های الکلی مصرف می‌کنید ایمپلنت دندان مشکل شما را برطرف نمی‌کند. زیرا بعد از گذشت مدتی کوتاه دندان‌ها و ایمپلنت‌تان دوباره آسیب می‌بینند مجبورید آنها را ترمیم کنید.

آیا پس از ایمپلنت ، نیاز به مراقبت از دندان داریم؟

در صورتی که ایمپلنت دندان انجام دهید باید تمام مراقبت های بهداشتی مربوط به دهان را رعایت کنید تا از بیمارهای عفونی لثه جلوگیری و پوسیدگی دندان ها جلوگیری شود.متخصص ایمپلنت در تهران همیشه تاکید بر مراقبتهای پس از ایمپلنت دارند و توصیه می‌کنند بهداشت دهان و دندان باید بیشتر از قبل رعایت شود.

ایمپلنت برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که مشکلات زیر را دارند ایمپلنت دندان برای آن ها مناسب است:

1- افرادی که دندان های فک جلو و فک عقب خود را از دست داده اند.

2- افرادی که نمی توانند یا علاقه ای به گذاشتن دندان مصنوعی ندارند.

3- ممکن است در کنار یک دندان طبیعی فاصله ای با دندان دیگر باشد .در این مواقع ایمپلنت گزینه ی ایده آلی است.

آیا ایمپلنت کردن دندان تنها در یک روز امکان پذیر است؟

بله امکان این کار وجود دارد و برای افرادی که با کمبود زمان مواجه هستند ، ایمپلنت یک روزه در تهران انجام می شود. البته باید گفت زمانی که ایمپلنت در استخوان فک کاشته می شود بهتر از مدت زمانی را به جوش خوردن آن اختصاص داد. با این حال ایمپلنت یک روزه توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد چرا که بسیاری از افراد به دلیل طولانی بودن روند آن منصرف می شدند.

اگر از داشتن ریشه طبیعی دندان محروم هستید بهترین انتخاب جایگزینی ایمپلنت در ریشه است.

در ادامه با روند اجرای ایمپلنت آشنا می شویم :

ایمپلنت دندان با عکسبرداری از دهان شروع می شود تا دندانپزشک از وضعیت فک و دندان ها کاملا مطلع شود.

سپس پیچ های ایمپلنت در استخوان فک قرار داده می شود و در همان روز روکش مخصوص دندان هر فرد نیز گذاشته می شود.

قبل از کاشت ایمپلنت یک روزه چه اقداماتی را انجام دهیم؟

1- قبل از آن که اقدام به کاشت ایمپلنت یک روزه کنید لازم است داروهای مصرفی‌تان را به دندان‌پزشک خود گزارش دهید. اگر دندان‌پزشکتان صلاح دید یکی از داروهایتان را مصرف نکنید، با مشورت پزشک معالج خود مصرف آن دارو را قبل از جراحی کاشت ایمپلنت متوقف کنید.

2- در صورتی که دندان‌پزشکتان تشخیص داد قبل از جراحی کاشت ایمپلنت آنتی‌بیوتیک مصرف کنید تا اگر عفونتی در دهانتان وجود دارد از بین برود.

3- از دندانپزشک‌تان بخواهید دهان‌شویه مناسب قبل از جراحی کاشت ایمپلنت را به شما معرفی کند تا قبل از تاریخ جراحی آن را استفاده کنید.

4- در صورتی که بیماری زمینه‌ای دارید آن را با دندان‌پزشک خود در میان بگذارید تا دندان‌پزشک بتوانند بهترین کیفیت درمانی را به شما ارائه دهد.

5- در صورتی که مشکلات دهان و دندان دارید ابتدا لازم است با کمک دندانپزشکی‌تان را درمان و سپس اقدام به کاشت ایمپلنت یک روزه کنید.

پس از کاشت ایمپلنت یک روزه چه اقداماتی را انجام دهیم؟

پس از انجام جراحی کاشت ایمپلنت یک روزه دندان‌پزشک به شما تاریخ‌های معاینه ایمپلنت را اعلام می‌کند. لازم به ذکر است مراجعه به دندانپزشکی جهت معاینه ایمپلنت را جدی بگیرید. زیرا در صورت بروز مشکل دندان‌پزشک آن را شناسایی و به سرعت اقدام به درمان آن می‌کند.

پس از اتمام جراحی کاشت ایمپلنت یک روزه از دندان‌پزشک خود بخواهید نحوه رعایت بهداشت دهان و دندان در دوره نقاهت را به شما بیاموزد و در دوره نقاهت آنها را با جدیت پیگیری کنید. در صورتی که بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نکنید ممکن است دچار بیماری‌های لثه مانند التهاب لثه عفونت لثه و ‌… شوید.

از دندان‌پزشکتان بخواهی رژیم غذایی مناسب درمان ایمپلنت یک روزه دندان را به شما بگوید تا ایمپلنت با موفقیت در دهان تثبیت شود.

ایمپلنت یک روزه در تهران دارای مزایایی می باشد که در ادامه شرح خواهیم داد:

مزایا:

زمان

در این روش در کمترین زمان پیچ در استخوان فک قرار میگیرد و سپس شروع به گذاشتن پیچ مخصوص می کنند .

آماده سازی سریع

در روش سنتی بعد از ۶ ماه ،روکش مخصوص روی دندان قرار می گیرد ولی در روش های جدید ، روکش همان لحظه انجام می شود . همچنین ممکن هست با یک هفته تاخیر روکش روی پایه ایمپلنت قرار گیرد.

ماندگاری

اگر مراقبت های پزشکی لازم برای دندان را پس گذاشتن ایمپلنت انجام دهیم قطعا ایمپلنت ها ماندگاری بسیار بالایی خواهند داشت.

رضایت بالا

در ایمپلنت یک روزه فقط یک روز زمان بیمار گرفته می شود و به همین دلیل است که این روش با استقبال بیشتری روبرو شده است.

شبیه سازی

کاشت فوری به لحاظ ظاهری با ایمپلنت چند مرحله ای تفاوتی ندارد و شبیه به دندان های طبیعی است.اما قطعا این روش معایبی هم دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

احساس درد

با پایان یافتن مراحل دندانپزشکی ، کم کم اثر بیحسی از بین می رود و بیمار احساس درد می کند. برای نصب پیچها در استخوان فک ، بی حسی با دوز بالایی استفاده می شود. اما پس از یک روز درد خودش را نشان می دهد و ممکن است این درد چند روزی نیز ادامه داشته باشد.

داشتن شرایط

همه افراد شرایط برای ایمپلنت در یک روز را ندارند و گاهی فرد شرایطی دارد که دندانپزشک اجازه ی ایمپلنت یکروزه را نمی دهد.چرا که فشار زیادی به استخوان های فک وارد می شود . استخوان فک باید تراکم مناسب داشته باشد و نکته مهم دیگر سلامت دهان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

تمرکز و مهارت

تخصص و مهارت دندانپزشک در انجام ایمپلنت بسیار اهمیت دارد . او باید تجربه و دانش کافی برای مدیریت و کنترل شرایط خاص را داشته باشد.

آلودگی لثه

لثه باید از هرگونه آلودگی دور باشد چرا که ممکن است ابزار و تجهیزات استفاده شده جهت عمل آلوده باشند و لثه را عفونی کنند.

احتمال خطا

به دلیل اینکه ایمپلنت یک روزه در مدت زمان کوتاهی انجام می شود احتمال خطا نیز افزایش می یابد . البته چنانچه دندانپزشک مجرب باشد ، قطعا احتمال خطا را کاهش می دهد .

در اینجا ما سعی کردیم مزایا و معایب این ایمپلنت را بیان کنیم تا بتوانید در مورد نحوه کاشت ایمپلنت تصمیم درستی بگیرید.

ایمپلنت یک روزه در تهران

ایمپلنت یک روزه در تهران

کاشت ایمپلنت یک روزه چند ساعت طول می‌کشد؟

مدت زمان کاشت ایمپلنت یک روزه کاملاً بستگی به شرایط بیمار دارد. از جمله فاکتورهای تعیین کننده مدت زمان کاشت ایمپلنت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشکلات لثه

عفونت‌های دندانی

محل قرارگیری ایمپلنت

تعداد ایمپلنت

بیماری‌های زمینه‌ای

سن بیمار

و…

تمام مواردی که ذکر شد در افزایش یا کاهش مدت زمان کاشت ایمپلنت یک روزه تأثیرگذار هستند. زمانی که به دندان‌پزشک متخصص ایمپلنت مراجعه می‌کنید می‌توانید از او بخواهید تا مدت زمان تخمینی کاشت ایمپلنت یک روزه را به شما بگوید.

تفاوت ایمپلنت معمولی و ایمپلنت یک روزه

در ایمپلنت یک روزه پایه ایمپلنت در استخوان قرار می‌گیرد. پس از آنکه پایه ایمپلنت درون استخوان قرار گرفت بعد از گذشت چند ماه روکش دندان روی پایه ایمپلنت نصب می‌شود. در طی مدت زمان استخوان رشد می‌کند و به پایه ایمپلنت جوش می‌خورد. پس از آنکه استخوان به پایه ایمپلنت خورد، روکش دندان می‌تواند فشار ناشی از جویدن غذا را تحمل کند. اما اگر پایه ایمپلنت به خوبی جوش نخورد ممکن است در هنگام جویدن غذا ایمپلنت جابجا شود.

اما در ایمپلنت یک روزه از پایه ایمپلنت کوتاه‌تری استفاده می‌شود که فشار کمتری به استخوان وارد می‌کند. به همین دلیل دندان پزشک می‌تواند در همان جلسه روکش دندان را روی پایه ایمپلنت قرار دهد و نگرانی بابت حرکت ایمپلنت نداشته باشد. از آنجا که پایه ایمپلنت یک روزه نسبت به ایمپلنت معمولی کوتاه‌تر است در هنگام جویدن غذا نیز فشار کمتری به استخوان فک وارد می‌شود که باعث می‌شود ایمپلنت نیاز به جوش خوردن با استخوان فک را نداشته باشد.

ایمپلنت یک روزه در تهران

در درمان ایمپلنت یک روزه دندان از روکش موقت ای استفاده می‌شود یا روکش دائمی

پس از کاشت پایه ایمپلنت دندان‌پزشک باید تصمیم بگیرد از روکش دائمی استفاده کند یا روکش موقتی. فاکتورهای زیادی هستند که تعیین می‌کند دندان‌پزشک از روکش موقتی استفاده کند یا روکش دائمی. این فاکتورها عبارت‌اند از:

تعداد ایمپلنت: اگر تعداد ایمپلنت زیاد باشد دندان پزشک ابتدا از روکش موقتی استفاده می‌کند و پس از مدتی آنها را برداشته و روکش‌های دائمی را روی پایه ایمپلنت قرار می‌دهد.

اندازه ایمپلنت: اگر اندازه پایه ایمپلنت بزرگ باشد دندان‌پزشک از همان ابتداهای روکش دائمی را روی پایه ایمپلنت قرار می‌دهد. اما اگر به دلیل شرایط بیمار از پایه‌های ایمپلنت کوچک استفاده شود، دندان‌پزشک ابتدا روکش‌های موقتی را روی پایه ایمپلنت قرار می‌دهد.

زبری سطح ایمپلنت: اگر سطح ایمپلنت زبر باشد دندان‌پزشک می‌تواند از همان ابتدا روکش‌های دائمی را روی پایه ایمپلنت قرار دهد.

قیمت ایمپلنت یک روزه در تهران

سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که هزینه ایمپلنت یک روزه در تهران چقدر است؟

در اولین قدم شما میتوانید با متخصصان این حوزه صحبت کنید و از قیمت ها آگاه شوید. البته در این مورد اهمیت دارد که چون ایمپلنت در یک روز انجام می شود طبیعتا هزینه ممکن هست افزایش پیدا کند پس به این نکته دقت کنید.

در ادامه مهم ترین پارامترها در تعیین هزینه را بررسی می کنیم :

جنس

یکی از مهم ترین پارامترها در تعیین قیمت ایمپلنت، جنس موادی است که دندانپزشک متخصص برای شما استفاده میکند. معمولا متخصص دندانپزشک مشاوره می دهد تا بیمار بر اساس شرایط خود ، جنس ایمپلنت را انتخاب کند و مسلما تصمیم برای انتخاب نهایی با بیمار است.

متریال

در ایمپلنت نوع متریالی که استفاده می شود بسیار اهمیت دارد. چرا که متریال برای درست جوش خوردن ایمپلنت اهمیت زیادی دارد.

کشور سازنده

یکی از دلایلی که قیمت انجام ایمپلنت را افزایش می دهد ، کشوری سازنده ی متریال است. بنابراین قیمت ایمپلنت با توجه به نوسانات بازار ، تغییراتی خواهد داشت.

تجربه‌ی دندانپزشک

قطعا شما هم مایلید به بهترین پزشک معالج مراجعه کنید تا در کاشت ایمپلنت به مشکل خاصی برخورد نکنید. تجربه و تخصص دندانپزشک موجب می شود بیمار به او اعتماد بیشتری داشته باشد.

مدت زمان انجام عمل

یکی دیگر از پارامترهایی که در تعیین قیمت ایمپلنت یک روزه اهمیت دارد مدت زمانی است که دندانپزشک صرف می کند تا ایمپلنت یا همان پیچ را در استخوان فک قرار دهد.

تعداد ایمپلنت

از موارد مهم در تعیین هزینه ، تعداد ایمپلنت استفاده شده در دهان می باشد. چرا که هر چه تعداد آن بیشتر شود قطعا هزینه نیز افزایش پیدا می کند.

کاشت دندان اختصاصی

هزینه کاشت دندان اختصاصی در استخوان فک عامل تاثیر گذاری است که در انتهای عمل مشخص می شود. چرا که دندانی تولید شده، مخصوص خود بیمار است و بیمار دیگری نمی تواند از آن استفاده کند.

روکش

در ایمپلنت یک روزه پس از نصب پیچ در استخوان فک باید از روکش استفاده کرد تا زمانی که دندان آماده شود از این روکش استفاده می شود. بنابراین هزینه درمان های موقت نیز می تواند در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد.

در نظر داشته باشید که تا مدتی پس از ایمپلنت باید تحت نظر دندان‌پزشک خود باشید تا بتوانید دوره ی نقاهت را به خوبی طی کنید.

نکته مهم این است که در دوره بهبودی خود تمامی جوانب احتیاط را رعایت کنید.همچنین از داروهایی که دندانپزشکتان تجویز می کند استفاده کنید تا ایمپلنت بدون مشکل جوش بخورد.

معمولا بیمار قیمت کلی را از پزشک معالج سوال می کند .دندانپزشکان معمولا هزینه را ۲۵ الی ۳۵ درصد بیشتر اعلام می کنند. چرا که ممکن است در پارامترهایی که گفتیم افزایش قیمتی بوجود آید و بیمار باید آمادگی آن را داشته باشد.

سؤالات متداول

ایمپلنت یک روزه دندان چقدر عمر می‌کند؟

عمر مفید ایمپلنت دندان یک روزه حداقل ۲۰ سال است. لازم به ذکر است عمر ایمپلنت برای همه افراد یکسان نیست. اگر بیمار دچار مشکلاتی مانند عفونت عمیق در اطراف ایمپلنت نشود ایمپلنت حداقل ۲۰ سال عمر خواهد کرد.

اگر تراکم استخوان کافی جهت دریافت درمان ایمپلنت یک روزه را نداشتیم چه کنیم؟

در صورتی که بیمار تراکم استخوان فک کافی جهت درمان ایمپلنت دندان را نداشته باشد بهتر است ابتدا با انجام درمان پیوند استخوان، تراکم استخوان فک خود را افزایش دهد و پس از آن اقدام به کاشت ایمپلنت کند. در صورتی که بیمار تراکم استخوان فک کافی نداشته باشد و درمان ایمپلنت دندان را انجام دهد ممکن است درمانش با موفقیت انجام نشود و ایمپلنت دندان را از دست بدهد.

رنگ روکش ایمپلنت چگونه انتخاب می‌شود؟

روکش دندان به صورت اختصاصی برای هر بیمار تولید می‌شود. به همین دلیل رنگ روکش ایمپلنت همرنگ دندان‌های طبیعی بیمار انتخاب می‌شود تا ایمپلنت تمایزی با دیگر دندان‌های طبیعی فرد نداشته باشد. لازم به ذکر است نظر بیمار در انتخاب رنگ روکش ایمپلنت نیز مؤثر است. بعضی از افراد که دندان‌های جلویی خود را کاملاً ایمپلنت می‌کنند و می‌خواهند لبخند زیباتری داشته باشند رنگ ایمپلنت را سفیدتر از رنگ دندان‌های طبیعی‌شان انتخاب می‌کنند.

آیا امکان دارد ایمپلنت با بدن سازگار نباشد؟

جنس پایه ایمپلنت یا از تیتانیوم است یا از زیرکونیا. تیتانیوم و زیرکونیا هردو کاملاً با بدن انسان سازگار هستند و اختلالی در بدن ایجاد نمی‌کند. اما افراد کمی وجود دارند که به تیتانیوم آلرژی دارند. همچنین بعضی از افراد به دلیل آلرژی به فلزات دیگر مشکوک به آلرژی به تیتانیوم نیز هستند. این‌گونه افراد می‌بایست ابتدا تست آلرژی به تیتانیوم انجام دهند و در صورتی که به تیتانیوم آلرژی نداشتند اقدام به کاشت ایمپلنت یک روزه کنند. اما اگر مبتلا به آلرژی تیتانیوم بودند می‌توانند از ایمپلنت زیرکونیا استفاده کنند.

جهت کاشت ایمپلنت یک روزه به چه دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

برای آنکه از درمان ایمپلنت یک روزه استفاده کنید لازم است به یک دندان‌پزشک متخصص ایمپلنت مراجعه کنید تا وی درمان ایمپلنت یک روزه را برای شما انجام دهد. دندان‌پزشک متخصص ایمپلنت پس از گذراندن تحصیلات دندانپزشکی، دوره‌های ویژه در حوزه کاشت ایمپلنت نیز می‌گذراند.

آیا بیمه هزینه ایمپلنت یک روزه دندان را پرداخت می‌کند؟

از آنجا که ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش‌های جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته به شمار می‌آید، اغلب شرکت‌های بیمه هزینه ایمپلنت دندان را پرداخت می‌کنند. برای اینکه اطمینان حاصل کنید شرکت بیمه‌ای که انتخاب کرده‌اید هزینه ایمپلنت دندان را پرداخت می‌کند یا نه، کافی است از اپراتور شرکت بیمه بخواهید تا شما را در این باره راهنمایی کند.

آیا لازم است قبل از ایمپلنت جراحی لیفت سینوس انجام دهیم؟

اگر بخواهید دندان‌های پشتی فک بالا و ایمپلنت کنید دندان‌پزشک ابتدا تراکم استخوان آن قسمت از دهان را بررسی می‌کند. اگر تراکم استخوان به حد کافی بود می‌توانید بدون نیاز به جراحی لیفت سینوس از درمان ایمپلنت یک روز استفاده کنید. اما اگر استخوان آن قسمت از دهانتان تراکم و ارتفاع کافی را نداشت، دندان‌پزشک ابتدا می‌بایست جراحی لیفت سینوس انجام دهد و پس از آن به کاشت ایمپلنت یک روزه بپردازد.

چه سنی برای کاشت ایمپلنت یک روز مناسب است؟

انجام ایمپلنت محدوده سنی ندارد و همه افراد می‌توانند از این درمان استفاده کنند. لازم به ذکر است ایمپلنت برای کودکان و افراد زیر ۱۸ سال باید با احتیاط بیشتری انجام شود. اغلب دندان‌پزشکان به افرادی که نیاز به دریافت درمان ایمپلنت دندان دارند و سن‌شان زیر ۱۸ سال است پیشنهاد می‌کنند ایمپلنت خود را به بعد از ۱۸ سالگی موکول کنند. اما اگر در معاینه دندان‌پزشک تشخیص دهد ایمپلنت دندان برای بیمار زیر ۱۸ ضروری است، درمان ایمپلنت را انجام می‌دهد.

سخن پایانی

گفتیم که مهارت و تجربه دندانپزشک ، مواد مصرفی در ایمپلنت ، تعداد پیچ ها ، کشور سازنده و … بیشترین تاثیر را در قیمت ها دارد.در این مقاله از سایت خانه دنتان ، سعی کردیم اطلاعات جامعی درباره ایمپلنت ، مراحل انجام آن و شرایط افراد داوطلب برای انجام ایمپلنت را در اختیار مخاطبان عزیز قرار دهیم. همچنین به مبحث ایمپلنت یک روزه پرداختیم و در این موضوع تمام نقاط قوت و ضعف نیز بررسی شد تا ابهامی برای شما باقی نماند.

در ادامه مهم ترین پارامترهایی که در قیمت گذاری ایمپلنت یک روزه اهمیت دارد را به طور کامل بررسی کردیم تا بتوانید با دید باز و اطلاعات کامل در مورد انجام ایمپلنت یک روزه تصمیم بگیرید.

منبع:

https://www.adint.org

دانلود مقاله ایمپلنت یک روزه در تهران بصورت PDF

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ثنا محمدی
سه شنبه,1401,02

من از عوارضش میترسم و خب یک از دلالیل این ترس عدم آگاهی درسته ممنون میشم دقیق تر راهنمایی کنید.


ندا
دوشنبه,1401,02

با سلام میخواستم ببینم عمل ایمپلنت درد هم داره؟یا با بی حسی کامل انجام میشه؟و فرایند یک روزه ی آن چگونه است؟


DR Setareh Hashemi
دوشنبه,1401,02

لطفا مقاله ی مربوط به ایمپلنت یکروزه را مطالعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر جهت راهنمایی با متخصصان ما در ارتباط باشید/


نگار غریبی
چهارشنبه,1401,01

آیا ایمپلنت دندان یا کاشت دندان بهترین جایگزین برای دندانی است که از دست داده ایم؟لطفا جواب بدین


DR Setareh Hashemi
دوشنبه,1401,02

باید ابتدا معاینه شوید و براساس آن ما بهترین راه حل را پیشنهاد میکنیم و درصورت تمایل شما انجام میدهیم.


فهیمه کمال زاده
سه شنبه,1401,01

من از دندون درد کلا می ترسم یه مدت دندونام خیلی خراب شده بود پیش یه دکتر ستاره هاشمی اومدم برای درست کرد و بعد فهمیدم ترسم بیخور بود..


leyla farhadi
سه شنبه,1401,01

من می ترسم ایمپلنت انجام بدم یه دندون مصنوعی دارم نمی دونم به جز ایمپلنت کار دیگه نمیشه کرد؟؟ مثلا روکش با دندونهای کناریش؟؟


kamali
پنجشنبه,1400,05

ایمپلنت عوارض نداره ! پیش یه جراح ایمپلنت خوب انجام بدی اصلا مشکل نداره من همینجا پیش دکتر ستاره هاشمی انجام دادم واقعا راضیم.


DR Setareh Hashemi
دوشنبه,1401,02

ممنون این نظر لطف شماست اعتماد شما سرمایه ی ماست.